Kodėl ir kaip reikia pasiruošti pirmajai riebalų nusiurbimo operacijai?

riebalų nusiurbimas

Riebalų nusiurbimas nėra ta operacija, į kurią galima ateiti visiškai nepasiruošus. Mokslininkai bei patyrę profesionalūs plastikos chirurgai vadina šią operaciją liposakcija, na, o paprastieji pacientai daugiau apie tai nieko nežino. Šios plastinės operacijos metu bus pašalinamos perteklinės riebalinės ląstelės iš jūsų nurodytos chirurgui probleminės zonos. Probleminė zona yra vadinama tokie vieta ant jūsų kūno, kurią norėtumėt padailinti arba pagražinti, pasitelkiant riebalų nusiurbimo procedūrą. Dažniausiai tai būna sėdmenys, pilvas, rankos arba kaklas.

prieš

Pacientai dažniausiai galvoja, jog riebalų nusiurbimas gali būti puiki alternatyva sportui, tvarkingai mitybai, dietai, ir šią plastinę operaciją galima naudoti tiesiog kaip svorio metimo alternatyvą. Deja, tačiau tai tikrai toli nuo tiesos. Liposakcijos operacijos metu, galima nusiurbti tik kelis litrus riebalų. Jeigu esate gerokai virš savo KMI indekso (kūno masės indekso), tuomet jums reikės kiek paprakaituoti sportuojant ar laikantis tvarkingos mitybos dietos bei skaičiuojant kalorijas. Žinoma, tai nereiškia, jog rezultatų po operacijos nei kiek nesimatys. Yra visai kitaip – keli litrai riebalų nors ir skamba tikrai nedaug, tačiau realybėje tai skirtumas kaip diena ir naktis.

po

Riebalų nusiurbimo operacija dažniausiai trunka vos vieną valandą, tam tikrais atvejais gali užtrukti iki dviejų. Plastikos chirurgas naudos bendrinę nejautrą, todėl visiškai jokio skausmo nejusite – aspskritai nieko nejusite. Operacijos metu dideli ir sudėtingi chirurginiai kūno pjūviai nėra daromi, tad namo galėsite važiuoti ar keliauti jau tą pačią dieną. Tačiau antrą parą po riebalų nusiurbimo (liposakcijos) operacijos rekomenduojama skirti tik poilsiui, kadangi jūsų kūnui reikia atsistatyti bei pailsėti.

 

Po riebalų nusiurbimo operacijos rekomenduojama į darbą grįžti tik po dviejų dienų. Jeigu užsiimate sportu, jo taip pat plastikos chirurgai rekomenduoja vengti bent kelias savaites. Lengvas pasivaikščiojimas yra tikrai rekomenduojamas, tačiau sunkus sprintinis ar kardio bėgimas, sunkių svorių kilnojimas – nerekomenduojamas. Lengvas fizinis krūvis tikrai padės atsistatyti po šios plastinės operacijos, taip pat ir pagerins jūsų fizinę būklę, jog riebalų bei riebalų ląstelių kauptųsi vis mažiau. Visą šią informaciją dar patikslins jūsų plastikos chirurgas asmeninės konsultacijos apie riebalų nusiurbimą metu.